Línea de Autobús 517 - Bus 517: Campos => Colònia de Sant Jordi => Santanyí -
Paradas de autobús
- 1 - La Verge
- 2 - Sa Síquia
- 3 - Primavera
- 4 - Constitució
- 5 - Marquès del Palmer
- 6 - Maria Antònia Salvà
- 7 - Ses Creus
- 8 - Es Llombards
- 9 - Cala Llombards
- 10 - Cas Calonge
- 11 - Na Ravandella